Харчування учнів
Харчування дітей в 2024 році
Бланки заяв про організацію харчування
Примірне меню
Чи мають право батьки протягом навчального року написати заяву про відмову від харчуванння чи бажання отримувати його?
Так, батьки у будь-який час протягом освітнього процесу можуть дати згоду на харчування своєї дитини або відмовитися від харчування, написавши відповідні заяви.
Веб-сайт “Харчування у закладі”
З метою доступності, прозорості, інформативності та впорядкованості фотоінформації про сніданки та обіди для дітей створено окремий сайт на якому щоденно публікуюється фото сніданків та обідів.
Платформа про здорове шкільне харчування “Знаїмо”
На сайті можна знайти інформацію про реформу харчування, зокрема: нормативну базу; нове шкільне меню; технологічні карти приготування; інформацію про безпеку харчових продуктів; про закупівлі.
Документи
1. Рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.12.2021 №1375 “Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань”
2. Наказ департаменту освіти Житомирської міської ради від 14.12.2021 №350 “Про Про виконання рішень виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.12.2021 №1533 та окремі питання з організації харчування”
3. Рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.12.2020 р. №1533 “Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань та окремі організаційні питання”
Більше інформаційно-просвітницьких матеріалів
Перелік пільгових категорій
Відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.08.2022 №556 пільговими категоріями учнів у закладі загальної середньої освіти є наступні:
- Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.
- Діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.
- Діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах.
- Діти з числа осіб, визнаних у статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
- Діти, один із батьків (батьки) яких:
- має статус учасника бойових дій, який:
- захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, або на інших територіях, де в період виконання цих завдань велися воєнні (бойові) дії (пункти 19-24 статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”),
- був направленим, призваним до Афганістану в період ведення там бойових дій (пункти 13-15 статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”).
- має статус особи з інвалідністю внаслідок війни (абзац 3 пункту 4, пункти 11-15 частини 2 статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”).
- має статус особи з інвалідністю внаслідок бойових дій у Афганістані.
- захищав/захищає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав/бере безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях, або на інших територіях, де в період виконання цих завдань велися/ведуться воєнні (бойові) дії. Відповідно до додатку 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 №413, підтверджуючим документом про участь в зоні антитерористичної операції, є документ, який виданий командуванням військової частини, де військовослужбовець проходить службу на даний час, складений на офіційному бланку, зареєстрований в журналі вихідних документів, та затверджений підписом уповноваженої особи з відповідним текстом, в якому вказано термін перебування даного військовослужбовця в районі антитерористичної операції, або на інших територіях, де в період виконання цих завдань велися/ведуться воєнні (бойові) дії.
- має статус учасника бойових дій, який:
- Діти, один із батьків (батьки) яких постраждалий учасник Революції Гідності.
- Діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.
Соціальний педагог здійснює соціально-педагогічний патронаж.
Соціально-педагогічний патронаж у системі освіти сприяє взаємодії закладів освіти, сім’ї і суспільства у вихованні здобувачів освіти, їх адаптації до умов соціального середовища, забезпечує профілактику та запобігання булінгу (цькуванню), надання консультативної допомоги батькам, психологічного супроводу здобувачів освіти, які постраждали від булінгу (цькування), стали його свідками або вчинили булінг (цькування).
Сторінка оновлена 13.07.2022